Esyb Creative ile maksimum güvenlikli web siteler.

Web sitenizin tasarımı ve yazılımı en önemli iki ana unsurdur. Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz den bağımsız olarak web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız ve müşterileriniz, sitenizin teknik açıdan kusursuz, tasarım açısından mükemmel olmasını beklese de geri planda sitenizin güvenliği daha büyük bir önem arz eder.

Çoğu zaman sizin farkında olmadığınız sebeplerden ötürü web siteniz hacklene bilir virüs bulaşabilir, bundan dolayıdır ki web siteniz zarar görebilir ve bilgileriniz çalınabilir hatta öyle nitelikli virüsler vardır ki ( Trojan Truva ) kimlik avı dediğimiz kısaca bahsetmek gerekirse Kimlik avında kurbanlar web site, e-posta, şirket içi ağ ve tüm diğer hassas hesap türleri için kimlik bilgilerini vermeleri için kandırılır” 

Bunun içindir ki özellikle yazılım ve web tasarım altyapıları ile tamamen uluslararası en nitelikli yazılım dili olan ASP.NET üzerine web sitenizi inşa ederiz, sunduğumuz birçok hizmet ile tam uyumlu olduğundan web sitenizi olabilecek maksimum güvenlik ile korunmanızı sağlar. Ve bilinmedir ki şu an var olan bankacılık sistemlerinin nerdeyse tamamına yakını yazılım dili olarak ASP.NET i kullanmaktadır.

Yazılım dilinin dışında da güvenlik için farklı enstrümanlar kullanılmaktadır bunlar kısaca SSL ( Güvenlik ) sertifikası, Firewall ( Koruma ) duvarı vs. söz konusudur. 

Buna rağmen hiçbir ajans yani web tasarım yapımcı firmalar % 100 güvenlik ve korumadan bahsedemezler çünkü gelişen güvenlik teknolojisi kadar karşıt alandaki zararlı yazılımlar hackleme teknikleri ve ayrıca virüs yazılımcıları o denli gelişmektedir takdir edersiniz ki yakın zamanda gerek tv lerde gerekse görsel medya ve sosyal medyada birçok milyar dolarlık alt yapısı olan büyük şirketler bile hacklenmiş ve virüse maruz kalmıştır örnek verecek olursak APPLE firmasının I Cloud yedekleme sistemi hacklenmiş başta birçok ünlü olmak üzere insanların özel hayatı ifşa olmuştur.

Haber detay : https://www.webtekno.com/multimedya/icloud-hack-lendi-unlulerin-ciplak-fotograflari-yayinlandi-h2957.html

Biz Esyb Creative'de güvenlik anlamında olabilecek en iyi web yazılım ve web tasarımda son güncel kodlamaları kullanarak bir nebzede olsun tedbirlerimizi alıyoruz siz kullanıcılarımızın rahat ve keyif alacakları bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Geniş kapsamlı bir çalışma süreci sonucunda, merkezinde kullanıcı deneyimi ve ticari hedefleriniz olan web sitenizi yönetim paneli eğitimlerimizle birlikte sizlere teslim ediyoruz.

Gaziante’de Profesyonel Güvenli Web tasarım altyapımızın içerdiği çoklu dil destekli opsiyonel SEO ile arama sonuçlarında yükselmenize etkin bir şekilde katkıda bulunur. Ve ayrıca kolay kullanımı ile tasarımınızla ilgili birçok düzenlemeyi kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.