7/24 Müşteri Hattı : +90 507 276 92 06
 
 
ANASAYFA
KURUMSAL
REFERANSLAR
S . S . S
İLETİŞİM
HİZMET DETAY
 
  Web Yazılım - Dinamik Site

Web Tasarım Hizmetleri

İnternet sitelerinin şekli görünümü, tasarımı ve özellikleri çok önemlidir. Çünkü hedef kitle siteye girdikten sonra her zaman sadece ilgi çekici bir tasarımı görmek ister. Bu şekilde web sayfalarına giriş yapan kişi sayısı da artar. Bu durum, web tasarım hizmetleri adı ile bilinen sektörü ön plana çıkar. Günümüzde tasarım konusunda faaliyet gösteren birçok firma vardır. Bu firmalar, sitenin yapısına en uygun görünümü yapmakta ve mevcut sayfayı çok popüler bir hale getirmektedirler.

 

Web Tasarım Hizmetinde Nelere Dikkat Edilir?

 

Web tasarım yapan firmaların dikkat ettiği hususlar şöyledir;

·      Site içinde kullanılacak olan fontlar, güvenli bir biçimde tasarlanmaktadır.

·    Web sayfasının düzeni önemlidir. Bundan dolayı metinler ile beraber grafikler, bir standart içinde yapılmaktadır. Çünkü tasarımın en önemli hedeflerinden birisi, siteye giren kişinin aradığını hemen bulabilmesidir. Bu yüzden sayfa düzenine dikkat edilir.

Tasarımda seçilecek olan renk, sitenin içeriği ile alakalı olmak zorundadır. Satış yapan siteler genellikle çok renkli bir dizayn yolunu giderler. Bilgi amaçlı sitelerde siyah ve beyaz rengin ön plana çıktığını görmekteyiz.

·         Sitede grafik anlamında çeşitli logolar, farklı simgeler, clipartlar ve fotoğraflar kullanılır. Mevcut öğeler, siteyi görsel anlamda çok daha zengin bir hale getirirler.

·         Buna ek olarak interaktif bir alanın olması, tasarımın en dikkat çekici özelliklerindendir. Müşterilerin yorum yapabilmesi için özel bir yer tasarlanmaktadır.

 

 

Web Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Profesyonel bir şekilde verilen web tasarım hizmetleri, birçok farklı avantajı beraberinde getirir. Bunların başında ise müşteri memnuniyeti gelir. Çok sade ama aynı zamanda kullanışlı olan tasarım, sitede online olan kişilerin, aradıklarını çok kolay bir biçimde bulmasını sağlar. Bunun yanı sıra hafif tasarım, siteyi ağırlaştırmaz ve hızda bir düşme olmaz. Yavaş olan sitelere giren kişilerin, çok fazla beklemeden siteyi terk ettikleri göz önüne alındığında, hızın ne kadar hayati olduğunu anlayabiliriz. Web tasarım sayesinde arama motorları üzerinden sitenin çok daha görünür olması mümkündür. Çekici ve başarılı bir tasarım, sağlam kodlara sahipse, aramalarda üst sıralarda görünür.

 
 


 
ANA MENU
 
ANASAYFA
KURUMSAL
HİZMETLER
REFERANSLAR
S.S.S
İLETİŞİM
HABERLER
HESAP NO
HİZMETLERİMİZ
 
Web Tasarım
Web Yazılım - Dinamik Site
Hosting Hizmetleri
Masaüstü Yazılımlar
Seo Hizmetleri
SIKÇA SORULAN SORULAR
 
WEB SİTE MALİYETİ NEDİR ?
BİR WEB SİTESİ NE KADAR SÜREDE BİTER ?
DOMAİN SATIŞI VARMI ?
HOSTİNG NEDİR ?
ULAŞIM BİLĞİLERİ
 
info@esyazilimbilisim.net
İncili Pınar Mah. Halı Sarayı İşmerkezi 3. Kat No:316 Şehitkamil - GAZİANTEP

2005 Es Yazılım Bilişim Sistemleri   Gaziantep Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmetleri   Gaziantep Seo Hizmetleri Gaziantep Hosting Hizmetleri